Alf • Alf je interaktivní program pro tvorbu testových úloh. Byl vyvinut pro potřeby učitelů a žáků. Díky svému jednoduchému rozhraní nabízí snadné vytváření testových úloh vhodných na procvičování učiva a samotnou tvorbu interaktivních testů formou šablon, do kterých jsou vkládány obrázky nebo texty. Pro vytváření testových úloh jsou k dispozici videonávody.

   

  Při vytváření testů můžete využít až 12 typů úloh podle zakoupené licence. Licence Start je zdarma a obsahuje pouze Výběr jedné odpovědi. Licence Basic je rozšířena o Pexeso, Seřazení, Přiřazení a Skupiny. V licenci Gold je škála úloh doplněna o Výběr více odpovědí, Popis obrázku, Dvojice, Puzzle, Hádej slovo a Křížovku. Při zakoupení licence Basic nebo Gold je v ceně přístup do databáze testů na jeden rok.

  Pokud máte počítače na škole propojené v síti, program Alf není nutné instalovat na žákovských počítačích. Využijte síťovou vlastnost programu Alf a nainstalujte ho jen na serveru a na žákovských počítačích už vložíte pouze odkaz na program. K dispozici je obsáhlá databáze hotových materiálů.

 • Aktuální ceny najdete na webových stránkách https://programalf.com/alf/cz/zakoupit.html, uvedené ceny jsou z října 2021.

  Ceny časově neomezených multilicencí pro celou školu

  Start Basic Gold
  0 Kč 8 190 Kč 15 590 Kč