Reference

 • Mateřská škola Kampanova

  Hradec Králové

  Řešení: variabilní mobilní instalace – IA LCD panel na mobilním elektricky ovládaném stojanu – IA stolek, notebook

  S příchodem moderních pomůcek do předškolních zařízení jsme i my pořídili dotykové monitory, a to od firmy MULTIMEDIA Hradec Králové. Monitory jsou na pojízdném stojanu, který lze převézt kamkoli v učebně a jde z něho vytvořit stolek. Děti se tak mohou seznámit se zařízeními, která pak potkají na základní škole. Úspěšně propojujeme standardní výuku s výukou interaktivní. Základem
  je vždy příběh, který dětem přiblíží dané téma a díky dotykovému monitoru si děti přímo zkoušejí nové věci, procvičují nové vědomosti. Velmi je to baví a zapojují se do zadaných úkolů s chutí. Výhodou je, že se k daným činnostem můžeme kdykoli vrátit, cokoli zopakovat a šetříme čas učitelkám, které si své přípravy ukládají a používají opakovaně. Plánujeme rozšíření těchto pomůcek do více tříd, spolupráce s ing. Bímem a paní Riskovovou se nám osvědčila, pomohou, poradí, vždy si udělají čas, což bylo důležité hlavně na začátku, kdy se naše učitelky s technikou seznamovaly.

  Bc. Ivona Struhařová, ředitelka MŠ Kampanova Hradec Králové

 • Mateřská škola Chlum

  Chlum

  Řešení: IA LCD panel s pevnou instalací, notebook na stolku – funkční, estetická náhrada klasické tabule

  Na jaře 2015 jsme si objednali u pana Bíma interaktivní panel , pro který jsme se rozhodli na doporučení Základní školy ve Všestarech, kde s ním již nějakou dobu pracují. Pozitivem je, že se děti naučí manipulovat s obrázky na tabuli podle pokynů učitelky a do ZŠ již přicházejí se zkušenostmi, které jim usnadní adaptaci na školní prostředí. Spolupráce s panem Bímem a paní Riskovovou je profesionální. Jsou vždy ochotni s čímkoliv poradit, pomoci. Se zavedením programu Alf a WORKSPACE se nám ještě otevřely další možnosti, jako např. tvorba vlastních vzděl. listů k různým tématům ze ŠVP.

  Renata Větrovcová, ředitelka MŠ Chlum

 • Mateřská škola Poniklá

  Řešení: IA LCD panel s pevnou instalací, notebook na stolku

  Díky požadavkům na seznamování dětí s výpočetní technikou jsme se rozhodli pořídit do školky tuto techniku také. Měli jsme několik možností, ale nakonec jsme se rozhodli pro velký dotykový tablet. Využili jsme nabídky firmy MULTIMEDIA Hradec Králové, který má svou provozovnu též v Roztokách u Jilemnice. To bylo pro nás zárukou, že každý případný problém bude vyřešen vcelku rychle a můžeme jejich poradních služeb využít častěji ať už v MŠ či v Roztokách. Namontován byl před prázdninami k velké spokojenosti našich dětí. Pro kresbu a grafomotorická cvičení používáme program WorkSpace, kde je možné pracovat s barvami, tvary, apod. a vše ukládat. Dále rádi využíváme pro tvorbu vlastních interaktivních úloh v rámci témat program Alf Premium. Dále pracujeme se soubory BAREVNÉ KAMÍNKY, kde jsou krásně zpracovaná základní témata. Dotykový tablet používáme též na prohlížení fotografií ze školních akcí a ojediněle na sledování pohádek a programů v rámci témat (např. Byl jednou jeden život, apod.). I přes naše přesvědčení, že tuto techniku děti využívají ve vysoké míře odpoledne doma, že ve školce je prostor pro jiné druhy aktivit, jsme s touto pomůckou velice spokojeni. Velký dík patří firmě MULTIMEDIA za rychlou montáž, předvedení, zaučení a ochotu kdykoliv řešit problémy nebo se podělit o nové materiály.

  Mateřská škola Poniklá

 • Mateřská škola Černilov

  Řešení: IA LCD panel s pevnou instalací, notebook na stolku

 • Mateřská škola Albertova

  Hradec Králové

  Řešení: IA LCD panel s manuálním vertikálním posuvem

 • Mateřská škola Štefánikova

  Hradec Králové

  Řešení: IA tabule na elektricky ovládaném vertikálním posuvu, MŠ Třebeš – IA LCD panel na mobilním el. ovládaném stojanu.

  Mateřská škola Sluníčko již dlouhodobě spolupracuje s firmou Multimédia HK. Postupně jsme s touto firmou vybavili třídy předškolních dětí interaktivními tabulemi. Poslední novinkou je pro nás pojízdná interaktivní obrazovka, která je velmi vhodná do menších tříd, kde není dostatek prostoru. Průběžně nám jsou nabízeny zajímavé doplňky, které jsou vhodné pro výuku čtenářské a
  matematické gramotnosti. I nadále plánujeme zakoupení dalších interaktivních tabulí a určitě se s důvěrou obrátíme na firmu Multimedia.

  Mgr. Eva Kotková, ředitelka MŠ Sluníčko Hradec Králové

 • Mateřská škola Věkoše

  Hradec Králové

  Řešení: IA tabule s projektorem na ručně nastavitelném Al posuvu, IA tabule – pevná instalace, projektor u stropu, notebook na stolku

 • Mateřská škola Klíček

  Hradec Králové

  Řešení: Interaktivní LCD panel umístěný na elektricky ovládaném náklopném stojanu. Variabilní
  umístění kdekoli v učebně, nebo v učebnách v rámci poschodí.

 • Mateřská škola

  Rokytnice nad Jizerou

  Řešení: Interaktivní dotyková širokoúhlá tabule s projektorem s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Tabule má magnetický popisovatelný povrch.

 • Mateřská škola Podzámčí

  Hradec Králové

  Řešení: Výškově nastavitelný pojízdný systém s interaktivní tabulí, UST projektorem, ozvučením. Intergrován je mini počítač a odkládací plocha pro notebook.